Aliment complet sense cereals, amb salmó fresc, per a gossos adults de totes les races.
Si sospites que el teu gos pot presentar algun tipus d’intolerància o sensibilitat digestiva, així com algun problema de pell, prova Picart Select Grain Free Salmon Menu per a gossos adults.
Picart Select Grain Free Salmon Menu és de fàcil digestió, ideal per a pells sensibles, digestions delicades i intoleràncies al gluten.
Fibres, prebiòtics i extractes naturals afavoreixen la salut intestinal i una digestió òptima.
Omega 3, antioxidants i vitamines enforteixen el sistema immune i milloren la pell i el pelatge.
Glucosamina, condroïtina i MSM ajuden a mantenir articulacions fortes i redueixen la inflamació.

| Pes | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Composició | Peix oceànic 42% (Salmó 27%: Deshidratat 13%, Fresc 10%, Oli 2%, Hidrolitzat 2%; Peix blanc deshidratat 15%), Midó de pèsol, Greix de pollastre, Midó de iuca, Proteïna de pèsols, Fibres vegetals, Pèsols, Llevats, Polpa de tomàquet, Minerals, Krill, Pebrot en pols, Prebiòtics rics en MOS i FOS, Extracte de cítrics, Extracte de iuca, Glucosamina, MSM, Sulfat de condroïtina, Te verd, Muscle del llavi verd, Gingebre, Menta, Sàlvia, Llavors de fenigrec, Extracte de romaní. |
| Components analítics | Proteïna: 30%, Olis i greixos: 18%, Matèria inorgànica: 9%, Fibres Brutes: 2,2%. |
| Formats disponibles | 10kg, 2kg |
| Mida | M (10 – 25 kg ) |
| Edat | Més de 12 mesos |
| Necessitats específiques | Intoleràncies alimentàries |
| Mida de les croquetes | 10 mm |
| Tipus de producte | Sec |
| Sabor | Salmó |
| Cereals | Sense gluten |
| Recomanació | Conservar l'envàs de producte en un lloc fresc i sec, protegit de l'exposició directa dels raigs solars i d'olors agressives. |
SENSE SOJA – SENSE BLAT DE MORO – SENSE AROMES ARTIFICIALS – SENSE SUCRES AFEGITS – SENSE CONSERVANTS ARTIFICIALS
PIENSOS PICART, S.A. utiliza cookies propias y de terceros para ofrecerle una mejor navegación y servicio, analizando sus hábitos de navegación en nuestro sitio web. Al continuar navegando, entendemos que acepta su uso. Para cambiar su configuración u obtener más información consulte nuestra Política de Cookies.