Aliment complet per a gossos sènior.
Els gossos en la seva edat madura necessiten una alimentació especial adaptada a les seves necessitats: cura de les articulacions, control del pes, i vitamines i minerals per a mimar la seva salut.
Picart Select ADULT 7+ YEARS Chicken and Rice està formulat amb prebiòtics que enforteixen la immunitat i milloren la salut digestiva en l’edat avançada, contribuint al seu benestar general.


| Pes | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Composició | Carn de pollastre i gall d’indi deshidratada* (29%), Arròs blanc* (27%), Arròs integral* (18,5%), Pèsols sencers* (8%), Greix de pollastre i gall d’indi*, Polpa de remolatxa deshidratada* (4%), Pollastre hidrolitzat* (3%), Minerals, Llevat de cervesa*, Algues deshidratades* (font de DHA) (0,57%), Polpa de poma deshidratada* (0,5%) (equivalent a 4,3% de pomes fresques), Condroïtina (1.350 mg/kg), Glucosamina (1.220 mg/kg), Mananooligosacàrids MOS (0,1%), Fructooligosacàrids FOS (0,1%), Concentrat de llevat de cervesa* (font natural de nucleòtids): 0,09%, Iuca de Mojave*. Ingredients naturals. |
| Components analítics | Proteïna: 27%, Contingut de greix: 12%, Matèria inorgànica: 6,7%, Fibra bruta: 2,7%. |
| Formats disponibles | 12kg, 3kg |
| Mida | M (10 – 25 kg ) |
| Edat | Més de 7 anys |
| Necessitats específiques | Cura de les articulacions |
| Mida de les croquetes | 14 mm |
| Tipus de producte | Sec |
| Sabor | Pollastre |
| Cereals | Sense gluten |
| Recomanació | Conservar l'envàs de producte en un lloc fresc i sec, protegit de l'exposició directa dels raigs solars i d'olors agressives. |
SENSE SOJA – SENSE BLAT DE MORO – SENSE AROMES ARTIFICIALS – SENSE SUCRES AFEGITS – SENSE CONSERVANTS ARTIFICIALS
PIENSOS PICART, S.A. utiliza cookies propias y de terceros para ofrecerle una mejor navegación y servicio, analizando sus hábitos de navegación en nuestro sitio web. Al continuar navegando, entendemos que acepta su uso. Para cambiar su configuración u obtener más información consulte nuestra Política de Cookies.