Aliment complet per a gossos adults de races grans.
Els gossos de races grans son aquells que, en edat adulta, més de 24 mesos, tenen un pes superior als 25 kg.
Picart Select ADULT MAXI Chicken and Rice està formulat amb postbiòtics que ofereixen beneficis per a la salut digestiva i el sistema immunitari, contribuint al seu benestar general.


| Pes | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 10 × 75 cm |
| Composició | Carn de pollastre i gall d’indi deshidratada* (35,9%), Arròs blanc* (33,8%), Pèsols sencers* (8%), Greix de pollastre i gall d’indi*, Arròs integral* (4,8%), Polpa de remolatxa deshidratada* (4%), Pollastre hidrolitzat* (3%), Llevat de cervesa*, Minerals, Polpa de poma deshidratada* (0,5%) (equivalent a 4,3% de pomes fresques), Postbiòtics* (Productes inactivats de la fermentació del llevat de cervesa) (0,22%), Condroïtina (900 mg/kg), Glucosamina (813 mg/kg), Iuca de Mojave*. Ingredients naturals. |
| Components analítics | Proteïna: 28%, Contingut de greix: 18%, Matèria inorgànica: 7%, Fibra bruta: 2,3%. |
| Formats disponibles | 12kg |
| Mida | L / XL (+ 25 kg ) |
| Edat | Més de 24 mesos |
| Necessitats específiques | Normal – dieta variada |
| Mida de les croquetes | 23 mm |
| Tipus de producte | Sec |
| Sabor | Pollastre |
| Cereals | Sense gluten |
| Recomanació | Conservar l'envàs de producte en un lloc fresc i sec, protegit de l'exposició directa dels raigs solars i d'olors agressives. |
SENSE SOJA – SENSE BLAT DE MORO – SENSE AROMES ARTIFICIALS – SENSE SUCRES AFEGITS – SENSE CONSERVANTS ARTIFICIALS
PIENSOS PICART, S.A. utiliza cookies propias y de terceros para ofrecerle una mejor navegación y servicio, analizando sus hábitos de navegación en nuestro sitio web. Al continuar navegando, entendemos que acepta su uso. Para cambiar su configuración u obtener más información consulte nuestra Política de Cookies.