Aliment complet per a gossos adults esterilitzats.
Els gossos esterilitzats necessiten un alimentació amb una aportació calòrica moderada, adaptada al metabolisme més lent després de l’esterilització, i un alt contingut en proteïna que els ajudi a mantenir la massa muscular.
Picart Select ADULT STERILISED Chicken and Rice està formulat amb postbiòtics que ofereixen beneficis per a la salut digestiva i el sistema immunitari, contribuint al seu benestar general.


| Pes | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Composició | Carn de pollastre i gall d’indi deshidratada* (35,9%), Arròs blanc* (33,8%), Pèsols sencers* (8%), Greix de pollastre i gall d’indi*, Arròs integral* (4,8%), Polpa de remolatxa deshidratada* (4%), Pollastre hidrolitzat* (3%), Llevat de cervesa*, Minerals, Polpa de poma deshidratada* (0,5%) (equivalent a 4,3% de pomes fresques), Postbiòtics* (Productes inactivats de la fermentació del llevat de cervesa) (0,22%), Condroïtina (900 mg/kg), Glucosamina (813 mg/kg), Iuca de Mojave*. Ingredients naturals. |
| Components analítics | Proteïna: 31%, Contingut de greix: 13%, Matèria inorgànica: 7%, Fibra bruta: 2,6%. |
| Formats disponibles | 12kg, 3kg |
| Mida | M (10 – 25 kg ) |
| Edat | Més de 12 mesos |
| Necessitats específiques | Control de pes |
| Mida de les croquetes | 14 mm |
| Tipus de producte | Sec |
| Sabor | Pollastre |
| Cereals | Sense gluten |
| Recomanació | Conservar l'envàs de producte en un lloc fresc i sec, protegit de l'exposició directa dels raigs solars i d'olors agressives.. |
SIN SOJA – SIN MAÍZ – SIN AROMAS ARTIFICIALES – SIN AZÚCARES AÑADIDOS – SIN CORSERVANTES ARTIFICIALES
PIENSOS PICART, S.A. utiliza cookies propias y de terceros para ofrecerle una mejor navegación y servicio, analizando sus hábitos de navegación en nuestro sitio web. Al continuar navegando, entendemos que acepta su uso. Para cambiar su configuración u obtener más información consulte nuestra Política de Cookies.