Aliment complet per a gossos adults de totes les races.
És una fórmula antioxidant avançada, molt completa, que ajuda a prevenir el desgast de l’organisme i el procés oxidatiu de les cèl·lules. El seu ús continuat afavoreix la protecció de les defenses i la funció immunològica, satisfent els requeriments diaris del dia a dia.
Producte no disponible per a venda online.
Consulta el teu proveïdor.
Afavoreix una digestió òptima i una flora intestinal equilibrada gràcies a fibres, llevats i prebiòtics.
Omega 3, antioxidants i minerals milloren la pell, el pelatge i reforcen el sistema immune.
Glucosamina i L-Carnitina cuiden les articulacions i aporten vitalitat i rendiment físic.

| Pes | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 14 × 88 cm |
| Composició | Carn de pollastre i gall dindi deshidratada* (32%), Arròs blanc* (30%), Greix de pollastre i gall dindi*, Pèsols sencers* (8%), Arròs integral* (6,7%), Polpa de remolatxa deshidratada* (4%), Pollastre hidrolitzat* (3%), Minerals, Llevat de cervesa*, Polpa de poma deshidratada* (0,5%) (equivalent a 4,3% de pomes fresques), Postbiòtics* (Productes inactivats de la fermentació del llevat de cervesa) (0,24%), Condroïtina (900 mg/kg), Glucosamina (813 mg/kg), Iuca de Mojave*. |
| Components analítics | Proteïna: 28%, Contingut de greix: 18%, Matèria inorgànica: 7%, Fibra bruta: 2,5%. |
| Mida | M (10 – 25 kg ) |
| Edat | Més de 12 mesos |
| Necessitats específiques | Normal – dieta variada |
| Tipus de producte | Sec |
| Sabor | Pollastre |
| Cereals | Sense gluten |
| Recomanació | Les racions diàries que apareixen en aquesta taula són aproximades. Les quantitats òptimes de menjar depenen de l’edat, pes, nivell d’activitat i entorn del gos. No canvieu mai l’alimentació del gos de forma brusca. Substituir el seu menjar habitual per Select Professional de forma progressiva durant una setmana. |
SENSE SOJA – SENSE BLAT DE MORO – SENSE AROMES ARTIFICIALS – SENSE SUCRES AFEGITS – SENSE CONSERVANTS ARTIFICIALS
PIENSOS PICART, S.A. utiliza cookies propias y de terceros para ofrecerle una mejor navegación y servicio, analizando sus hábitos de navegación en nuestro sitio web. Al continuar navegando, entendemos que acepta su uso. Para cambiar su configuración u obtener más información consulte nuestra Política de Cookies.