Aliment complet per a cadells fins als dos mesos d’edat, i per a mares en el darrer terç de gestació i durant la lactància.
Producte no disponible per a venda online.
Consulta el teu proveïdor.
Afavoreix una digestió òptima i una flora intestinal equilibrada gràcies a fibres, llevats i prebiòtics.
Omega 3, antioxidants i minerals milloren la pell, el pelatge i reforcen el sistema immune.
Glucosamina i L-Carnitina cuiden les articulacions i aporten vitalitat i rendiment físic.

| Pes | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 14 × 88 cm |
| Composició | Carn de pollastre (39%), Arròs blanc, Greix de pollastre (13,7%), Arròs integral, Polpa de remolatxa, Llevats, Pollastre hidrolitzat (1,5%), Oli de peix, Minerals, Polpa de tomàquet, Krill, Pebrot en pols, Prebiòtics rics en MOS i FOS, Extracte de iuca, Te verd, Poma, Nabiu, Beta-glucans, Glucosamina, MSM, Sulfat de condroïtina, Musclo de Llavi Verd, Menta, Mirtil, Saüc, Llavors de goji, Gingebre, Sàlvia, Llavors de fenigrec, Extracte de romaní. |
| Components analítics | Proteïna: 31%, Olis i greixos: 21%, Calci: 1,4%, Fibres brutes: 2%, Fòsfor: 0,93%, Materia inorgànica: 7%, Sodio: 0,31%. |
| Formats disponibles | 18 kg |
| Mida | S/XS ( – 10 kg ) |
| Edat | De 3 setmanes a 2 mesos |
| Necessitats específiques | Normal – dieta variada |
| Tipus de producte | Sec |
| Sabor | Pollastre |
| Cereals | Sense gluten |
| Recomanació | Les racions diàries que apareixen en aquesta taula són aproximades. Les quantitats òptimes de menjar depenen de l’edat, pes, nivell d’activitat i entorn del gos. No canvieu mai l’alimentació del gos de forma brusca. Substituir el seu menjar habitual per Select Professional de forma progressiva durant una setmana |
SENSE SOJA – SENSE BLAT DE MORO – SENSE AROMES ARTIFICIALS – SENSE SUCRES AFEGITS – SENSE CONSERVANTS ARTIFICIALS
PIENSOS PICART, S.A. utiliza cookies propias y de terceros para ofrecerle una mejor navegación y servicio, analizando sus hábitos de navegación en nuestro sitio web. Al continuar navegando, entendemos que acepta su uso. Para cambiar su configuración u obtener más información consulte nuestra Política de Cookies.