Aliment complet per a cadells de gos i gosses gestants i lactants.
Els gossos de races mitjanes són aquells que en edat adulta assoleixen un pes entorn els 25 kg i culminen el seu procés de creixement al voltant de l’any de vida.
Picart Select PUPPY MEDIUM Chicken and Rice està formulat amb prebiòtics que enforteixen la immunitat i milloren la salut digestiva dels cadells, contribuint al seu benestar general.


| Pes | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Composició | Carn de pollastre i gall d’indi deshidratada* (39%), Arròs blanc* (34%), Greix de pollastre i gall d’indi*, Pèsols sencers* (8%), Pollastre hidrolitzat* (3%), Minerals, Polpa de remolatxa deshidratada* (1%), Llevat de cervesa*, Algues deshidratades* (font de DHA) (0,57%), Polpa de poma deshidratada* (0,5%) (equivalent a 4,3% de pomes fresques), Ou deshidratat* (0,2%), Mananooligosacàrids MOS* (0,1%), Fructooligosacàrids FOS* (0,1%), Condroïtina (900 mg/kg), Glucosamina (813 mg/kg), Concentrat de llevat* (font natural de nucleòtids): 0,09%, Iuca de Mojave*. Ingredients naturals. |
| Components analítics | Proteïna: 32%, Contingut de greix: 18%, Matèria inorgànica: 7,2%, Fibra bruta: 1,9%. |
| Necessitats específiques | Normal – dieta variada |
| Formats disponibles | 12kg, 3kg |
| Mida | M (10 – 25 kg ) |
| Edat | Fins als 12 mesos |
| Mida de les croquetes | 11 mm |
| Tipus de producte | Sec |
| Sabor | Pollastre |
| Cereals | Sense gluten |
| Recomanació | Conservar l'envàs de producte en un lloc fresc i sec, protegit de l'exposició directa dels raigs solars i d'olors agressives. |
SENSE SOJA – SENSE BLAT DE MORO – SENSE AROMES ARTIFICIALS – SENSE SUCRES AFEGITS – SENSE CONSERVANTS ARTIFICIALS
PIENSOS PICART, S.A. utiliza cookies propias y de terceros para ofrecerle una mejor navegación y servicio, analizando sus hábitos de navegación en nuestro sitio web. Al continuar navegando, entendemos que acepta su uso. Para cambiar su configuración u obtener más información consulte nuestra Política de Cookies.